Project 'T lint
Grondgebonden woningen en appartementen, dé nieuwbouwprojecten waar momenteel in de markt veel vraag voor is. Zo ook namens Van Mierlo Bouw & Ontwikkeling. In het centrum van Pijnacker is in februari 2015 het startsein gegeven voor plan ’t Lint; de bouw van 26 woningen en een appartementencomplex.
Locatie: Pijnacker
Aantal woningen: 26
Type: Twee-onder-een-kap
Bouwjaar: 2015
Aannemingsbedrijf: Van Mierlo Bouw & Ontwikkeling
Van Mierlo
Bouw & Ontwikkeling
Van Mierlo Bouw & Ontwikkeling werkt vanaf het eerste stadium samen met co-makers en luistert naar de klanten om het beste resultaat te behalen. Dit in combinatie met vakmanschap zorgt ervoor dat de wensen van de klant optimaal kunnen vormgeven.
Op het terrein van het proces opteert zij nadrukkelijk voor Lean bouwen, BIM & Revit. Hierbij zetten Van Mierlo op een professionele en resultaatgerichte manier hun middelen en kennis in. Dat alles met als doel toekomstbestendige gebouwen te leveren van de hoogst haalbare kwaliteit.
Meer over Spaansen
PROJECTEN
Spaansen werkt aan meerdere projecten. Benieuwd wat wij allemaal doen? Je leest er alles over op onze projectenpagina.
ONS PROCES
Dit voordeel wordt versterkt doordat de bouw van een prefab casco minder afhankelijk is van het weer en onvoorziene omstandigheden.
PRODUCTEN
Spaansen Grondstoffen en Logistiek beheert de volledige keten. Hierdoor bent u verzekerd van kwaliteit, flexibiliteit en stiptheid.