| Materiaal | Beton |
|---|---|
| Formaat | 25 t/m 45 cm |
| Uitstraling | Licht verouderd |
| Aantal per m2 | 33.3 |
| Besteleenheid | 40 |
| Toepassing | Oprit en Terras |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 6 cm |
-
Uitstekende service
Verbinding is ons succes
-
Betrouwbaar
Familiebedrijf sinds 1946
-
Enorm assortiment
Meer dan 3000 artikelen
RedSun Retro Natura 30x10x6 cm Dublin
Alleen te bestellen per. 40
Hoeveel heeft u nodig?
Vul het aantal benodigde vierkante meters in en bereken het aantal stuks dat u nodig heeft.
Houdt u ook rekening met snijverlies?
-
Specificaties
Heb je een vraag of hulp nodig bij het maken van een keuze?
Neem contact op met onze adviseurs via telefoonnummer 0224-544607, mail naar tuin@spaansen.nl