| Kleur | Bont (3 of meer kleuren) |
|---|---|
| Materiaal | Gebakken klei |
| Formaat | t/m 25 cm |
| Uitstraling | Verouderd |
| Aantal per deelpak | 780 |
| Aantal per m2 | 73 |
| Besteleenheid | 60 |
| Toepassing | Oprit en Terras |
| Breedte | 6,5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Hoogte | 6 cm |
-
Uitstekende service
Verbinding is ons succes
-
Betrouwbaar
Familiebedrijf sinds 1946
-
Enorm assortiment
Meer dan 3000 artikelen
Wienerberger UDF60 Getrommeld 20x6,5x6 cm Carpo*!
Productomschrijving UDF60 Getrommeld 20x6,5x6 cm Carpo*!
Wilt u authentieke, sfeervolle en natuurlijke materialen verwerken in uw tuin? Kies dan voor gebakken stenen. Gebakken stenen worden mooier naarmate ze langer in uw tuin liggen. Tevens hebben zij gegarandeerd een lange levensduur.Aantal stuks per verpakking. 780
Alleen te bestellen per. 60
Hoeveel heeft u nodig?
Vul het aantal benodigde vierkante meters in en bereken het aantal stuks dat u nodig heeft.
Houdt u ook rekening met snijverlies?
-
Specificaties
Heb je een vraag of hulp nodig bij het maken van een keuze?
Neem contact op met onze adviseurs via telefoonnummer 0224-544607, mail naar tuin@spaansen.nl