| Kleur | Bont (3 of meer kleuren) |
|---|---|
| Materiaal | Beton |
| Formaat | 45 t/m 65 cm |
| Uitstraling | Strak |
| Aantal per m2 | 5.56 |
| Besteleenheid | 4 |
| Toepassing | Terras |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 5 cm |
-
Uitstekende service
Verbinding is ons succes
-
Betrouwbaar
Familiebedrijf sinds 1946
-
Enorm assortiment
Meer dan 3000 artikelen
Redsun Recto 60x30x5 cm Kilimanjaro
Alleen te bestellen per. 4
Hoeveel heeft u nodig?
Vul het aantal benodigde vierkante meters in en bereken het aantal stuks dat u nodig heeft.
Houdt u ook rekening met snijverlies?
-
Specificaties
Heb je een vraag of hulp nodig bij het maken van een keuze?
Neem contact op met onze adviseurs via telefoonnummer 0224-544607, mail naar tuin@spaansen.nl