| Kleur | Zwart/Antraciet |
|---|---|
| Materiaal | Beton |
| Formaat | 45 t/m 65 cm |
| Uitstraling | Strak |
| Aantal per m2 | 5.56 |
| Besteleenheid | 4 |
| Toepassing | Terras |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 5 cm |
-
Uitstekende service
Verbinding is ons succes
-
Betrouwbaar
Familiebedrijf sinds 1946
-
Enorm assortiment
Meer dan 3000 artikelen
Redsun Recto 60x30x5 cm Mount Everest
Productomschrijving Recto 60x30x5 cm Mount Everest
Deze stenen zijn volledig strak met een dikte van 5 cm en zijn voorzien van een volwaardige deklaag waardoor de kleur langer behouden blijft. Tevens is de steen voorzien van afstand houders waardoor deze bestrating eenvoudig en zeer strak te leggen is. Deze steen is echter niet geschikt om een oprit aan te leggen, gebruik hiervoor een steen van minimaal zes centimeter dik.Alleen te bestellen per. 4
Hoeveel heeft u nodig?
Vul het aantal benodigde vierkante meters in en bereken het aantal stuks dat u nodig heeft.
Houdt u ook rekening met snijverlies?
-
Specificaties
Heb je een vraag of hulp nodig bij het maken van een keuze?
Neem contact op met onze adviseurs via telefoonnummer 0224-544607, mail naar tuin@spaansen.nl