| Kleur | Zwart/Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Beton |
| Formaat | 45 t/m 65 cm |
| Uitstraling | Strak |
| Aantal per m2 | 2.78 |
| Besteleenheid | 2 |
| Toepassing | Terras |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 5 cm |
-
Uitstekende service
Verbinding is ons succes
-
Betrouwbaar
Familiebedrijf sinds 1946
-
Enorm assortiment
Meer dan 3000 artikelen
Redsun Recto 60x60x5 cm Amiata
Alleen te bestellen per. 2
Hoeveel heeft u nodig?
Vul het aantal benodigde vierkante meters in en bereken het aantal stuks dat u nodig heeft.
Houdt u ook rekening met snijverlies?
-
Specificaties
Heb je een vraag of hulp nodig bij het maken van een keuze?
Neem contact op met onze adviseurs via telefoonnummer 0224-544607, mail naar tuin@spaansen.nl